pomáháme

Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro
zdravotně postižené

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené o.s.®

 O.S. Srdcem pro kočky

nadační fond Pes v nouzi

SmartDog s.r.o. Slovensko

předplatné

balíček od Yoggies

  Granule Yoggies
  lisované zastudena jsou novým trendem v kompletním, každodenním zdravém krmení psů. Granule lisované zastudena zaručí rychlé a zdravé trávení potravy (v žaludku psa nebobtnají) i proto, že jsou vyrobeny výhradně ze syrového a pomalu sušeného kvalitního masa bez zbytečné chemie, ovoce, zeleniny i surovin, jako například výtažek z masa mušle Perna canaliculus pro podporu šlach a vazů psa, i laktobacilů pro podporu imunity psy. Suroviny jsou mlety nahrubo. To podporuje peristaltiku střev, a proto nezanechávají ve střevech zbytečné zahnívající usazeniny. A možná díky tomu mají granule Yoggies přezdívku „sušený BARF“.
  Konzerva Yoggies
  se špičkovým krůtím masem, čistou svalovinou, bez jakýchkoli konzervantů a dochucovadel. Konzervy pro psy Yoggies obsahují výhradně kusy masa (žádné mleté), zeleninu (batáty-sladké brambory) jako zdroj vlákniny, přírodní vývar z masa a kostí (žádný bujón) a také olej z bodláků (světlice barvířská), který se používá třeba na podporu buněčné stavby nebo krvetvorbu a podporu trávení. Taková kombinace chutí a skvělých surovin může být kompletním krmivem psa pro každý den.

 

S předplatným časopisu Psí kusy získáte: • 12 čísel za cenu 11
 • časopis až do schránky ZDARMA
 • hodnotný dárek
 • Pokud jste držitelem věrnostních karet Sphere a Carte, máte další slevu 15 %, tedy za roční předplatné zaplatíte 364 Kč.

  U předplatného se slevou 15 % není poskytován dárek.
  Sphere card CARTE

 

VOLEJTE ZDARMA 800 444 445

 

■ na objednávku

 

■ nahoru